Skaos.

Virtualus žirgynas.
 
rodiklisrodiklis  CalendarCalendar  DUKDUK  IeškotiIeškoti  Narių sąrašasNarių sąrašas  Vartotojų grupėsVartotojų grupės  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 
 

 Cavalor Winnigmood ( sav. Gintarijus)

Go down 
AutoriusPranešimas
Gintarijus
Flood'o tvarkytoja
avatar

Pranešimų skaičius : 20
Join date : 2010-08-09

RašytiTemos pavadinimas: Cavalor Winnigmood ( sav. Gintarijus)   Pir. 08 23, 2010 3:21 am


Cavalor Winningmood

Žirgo veislė -
BWP.
Žirgo lytis - eržilas.
Žirgo gimimo data - 1999/04/23
Paskirtis - konkūras.
Ūgis ties gogu - 1,63m

Cavalor Winnigmood - tai nuostabus vienuolikmetis BWP veislės širmas eržilas. Kiekvieno žvilgsnį prikausto jo idealus eksterjeras, techniškas ir lengvas šuolis. Kartais atrodo, kad Cavalor tiesiog perskrieja per kliūtis kaip paukštis per padangę. Jo galinga zovada kiekvieną trumpam nukelia į lenktynių hipodromą, kur žirgai šoliuoja atiduodami paskutines jėgas- toks pat ir šis širmis, tik visas zovados greitis perduodamas į jos galingumą. Tiesiog idealus eržilas sportui. Garde ir bendraudamas su šeimininku Cavalor nestokoja dėmesio kitiems, tačiau ir pats jo kaip reikiant prašosi. Varžybose ar ar kur kitur atsidūręs visada vaizduoja didelį ir baikštų arabišką eržilėną. Tiesiog dievina, kai už gerai atlikta darbą jį paigiria, o idealus variantas būna toks, kai jis apdovanojamas skanėstu- tada antrą kartą tą patį dalyką jis atlikts minimum dvigubai geriau. (Jos netikros šeimininkės Funt aprašymas Smile )

Svabios datos:
2010.07.11 Taip ilgai lauktas žirgas pagaliau mano! (ES)
2010.08.13 Žirgas pervežamas į SB.
2010.08.18 Žirgas pervežamas į ŽP.Prie gardo:
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Gintarijus
Flood'o tvarkytoja
avatar

Pranešimų skaičius : 20
Join date : 2010-08-09

RašytiTemos pavadinimas: Re: Cavalor Winnigmood ( sav. Gintarijus)   Antr. 08 24, 2010 3:37 am

Pūškuodama į naujas arklides su Cavalor jojimo inventorium, greit atlekiu link jo gardo. -Sveiks, širmuk. Tikiuosi tau nelabai liūdna čia ,- nusišypsau žirgeliui. Žirgas, pamaęs mane, garsiai suprunkščia, ir suprantu, kad tas prunkštimas pilnas laimės. - Ir aš tavęs pasiilgau ,- tariu ir susikabinu invenorių. Šįkart mums tarnaus ne įprastas konkūrinis, o išjodinėjimo balnas. Susikabinus inventorių, išsitraukiu šepečius. Įžengiu žirgo gardan, paglostau širmiosnukutį ir pradedu valymą. Išvalius žirgą šepečiais, pašukuoju karčius, iš uodegos išimu purvą ir išgremžiu kanopėles. Perbraukiu šepečiais vienas per kitą, kad iškristų purvą, ir mesteliu juos visus dėžėn. Nusikabinu nuo kablio bintų paketėlį, išsiimu bintus ir užvynioju juos gražuoliui ant kojūkų. Nusikabinu kamanas, užmaunu jas ir suvarkau dirželius. Ant nugaros užmetu pobalnį, pataisau, po to ir balną. Pažiūriu, kad niekur nebūtų užsibvyniojęs, ir pasiveržiu pavaržą. Žirgas kiek krūpeli, kai pajaučia, kad pavaržą veržiu taip žemai. Bet paplojus jam per kaklą,šis apsiramina ir užmeu ant nugaros poponą. Išvedu žirgą laukan, ten sugraibau pentinus bei steką, ir tekšteliu balnan. Truputį neįprasta sėdėti ant popono ir veržtis pavaržą po juo, bet susitvarkau ir netrukus, pasiraginus blauzdom, linksmu žingsneliu pajudam link aikščių komplekso.

Grįžtam po treniruotės. Kelis kartus per ją palynojo, bet lyg ir niekas nenukentėjo, tik balną reikės gerai išvalyt, kad nesupelytų. Paplojus žirgui per kaklą, išmetu kilpas ir nušoku žemėn. Kartu netyčia užkliudau ir poponą ir šis krenta žemyn, bet spėju jį pagaut ir padedu ant džiovyklos. Suraukiu kilpas, atsegu pavaržą ir persukus ją per kilpą, nuimu jį. Padedu ant balno laikiklio po stogu, ir nuvynioju bintus. Nužirgliavus iki prausyklos, šiek tiek atšaldau žirgui kojas ir apipilu pečius. Nubraukiu vandenį, ir judam gardan. - Šaunuolis buvai, net nemaniau, kad taip gerai moki atlikti elementus, o ir aliūrai tavo ... Mhm, karštas šokoladas ,- nusijuokiu nuiminėdama kamanas. Kaipmat sutvarkau jas garde ir išsitraukus skanėstą, paduodu žirgui. Pakšteliu į nosiuką ir pakedenu karčius. - žinai, dalyvausim mes varžėse, va dėl ko mes čia ,- tariu ir paglostau žirgą. - Nu ką, tai einu ,- tarus po kurio laiko, ištrepsiu
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Gintarijus
Flood'o tvarkytoja
avatar

Pranešimų skaičius : 20
Join date : 2010-08-09

RašytiTemos pavadinimas: Re: Cavalor Winnigmood ( sav. Gintarijus)   Kv. 08 26, 2010 2:46 am

Su konkūriniu mažiaus inventorių, atlekiu pas jį. - Sveiks širmi alien ,- pasisveikinu. Greit susikabinu inventorių ir išsitraukiu šepečius. Įsmunku žirgo gardan, pasisveikinu ir pakedenus purvinus nuo pjuvenų kartukus, pradedu valytis žirgą. Per kelias minutes išvalius žirgą, pašukuoju karčius ir išrinkus iš uodegos purvą, išgremžiu kanopas. Paploju žirgui per petį ir nusikabinu kamanas. Įbruku žąslus ir sutvarkau dirželius. Užvynioju žirgui ant kojūkų bintus ir uždėjus ant nugaros balną, pasiveržiu pavaržėlę. Pakeliu pobalnį aukštyn ir timptelėjus pavadukais išvedu žirgą laukan, kur išsitraukiu kilpas ir paimu stekutį. Užšoku ant žirgo, pasvieržiu pavaržą ir tykiai nužingsniuojam iki konkūro aikštelės.

Grįžtam po treniruotės. Pagiriu žirgą, paplkešnoju jam per kaklą ir nušoku žemėn. Prilaikau žirgą, kad nepabėgtų, ir sutraukiu kilpas, atveržiu pavaržėlę ir permetus ją per balną, padedu balną ant laikiklio. NUvynioju bintus, ir nužingsniuojam iki prausyklos. Atšaldau žirgui kojas, pečius, apipilu šlapią vietą nuo balno. NUbraukiu vandenį ir pagyrus žirgą, nužingsniuojam iki gardo. - Nu ką, einu, šaunuolis buvai pirat ,- tariu ir davus žirgui skanėstuką, ištipenu vtarkyt inventoriaus.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Sponsored content
RašytiTemos pavadinimas: Re: Cavalor Winnigmood ( sav. Gintarijus)   

Atgal į viršų Go down
 
Cavalor Winnigmood ( sav. Gintarijus)
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Skaos. :: Varžybinės arklidės-
Pereiti į: