Skaos.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Skaos.

Virtualus žirgynas.
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Plot Blue (SWE)

Go down 
AutoriusPranešimas
Paulla.
Admin
Paulla.


Pranešimų skaičius : 52
Join date : 2010-08-04

Plot Blue (SWE) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Plot Blue (SWE)   Plot Blue (SWE) Icon_minitimePen. 08 13, 2010 5:06 am

Plot Blue (SWE) 0733d0039schurtenberger
Plot Blue
Mr Blue x Ilotte.

Žirgo veislė: KWPN.
Žirgo amžius: 12 metų.
Žirgo lytis: Eržilas.
Žirgo paskirtis: Konkūras.

Plot Blue (SWE) Fde3b8f00a11b769bb8b598

Plot Blue (SWE) 6238b171358f3409bbe39b4

Plot Blue - eržilas turintis tvirtą charakterį. Jį yra nelengva joti, bet kai nori gali su juo puikia susijoti.
Išdykęs kaip kiekvienas tikras eržilas. Eržilas garde būna santūrus ir linksmas, bando būti angeliuku.
Gražios išvaizdos eržilas užkariauja daug raitelių širdžių. Treniruotėse eržilas susikaupia ir bando
įvykdyti tai ko raitelis nereikalauja. Atlieka dvigubą krūvį, už raitelį ir už save, eržilas draugiškas.
Mėgsta siausti ganyklose su kitais žirgeliais. Šis turintis charakterį žirgas pakerėjo mane, nes aš
jau seniai ieškojau ugningo charakterio žirgo.

Plot Blue (SWE) 0922d0970ehningplotblue

Plot Blue (SWE) Fde3b8f00a11b769bb8b598

Plot Blue (SWE) Ff97679fd5cf0a1a26515b4

Plot Blue (SWE) 0e0b577dde6a7ba6623d0da

Plot Blue (SWE) 7b479844fcb104cdc240d96

Žirgo video:

Video.
Video.
Video.


Paskutinį kartą redagavo Paulla., Antr. 08 24, 2010 1:03 am. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Paulla.
Admin
Paulla.


Pranešimų skaičius : 52
Join date : 2010-08-04

Plot Blue (SWE) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Plot Blue (SWE)   Plot Blue (SWE) Icon_minitimePen. 08 13, 2010 8:44 am

Atžingsniuojame lengvai ir linksmai iki naujojo Plot Blue gardo, eržilas susižvalgo į Kashmir, sužvengia ir bando pribėgti. - Ne čia ne Tu gyvensi, gyvensi dar už vieno gardo. Linksmai priėją ptir eržilo gardo, o šis išvysta naujokėlį Versacio, jie vienas į kitą žiūriu angelo žvilgsneliu. Įleidžiu į gardą ir pririšus prie gardo apkarpau karčius ir iššukavus juos ir uodegą. Valau kanopas, užbintuoju bintus. Plot Blue mane pradeda uostinėti, o aš jį pavaišinu obuoliuku ir išvalius jo kūnelį pradedu balnoti, pabalnojus nueinu jo kamanų, kurios mano mašinoje, pakamanoju ir užsidėjus pentinus nuimu kantarą nuo kaklo. Prisiveržiu balną ir lengvai užlipu žingsniuojame su Plot Blue iki aikštės. - Eime, mažyti. ; )
* * * * * * * * * *
Grįžtame iš aikštės išsidūkę ir vos pavelkame kojas, nubalnoju ir paglostau.Nuimu kamanas ir įleidus į gardą įdedu į ėdžias kelis obuoliukus atsisveikinu ir išeinu. - Iki, mažiuk. Plot Blue (SWE) Icon_redface
Atgal į viršų Go down
 
Plot Blue (SWE)
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Skaos. :: Sandėliukas-
Pereiti į: